وی چوب
ورود / ثبت نام

مبلمان اداری در دماوند

18/آبان/1398 مقالات بدون دیدگاه

مبلمان اداری در دماوند : مبلمان اداری به کلیه تجهیزاتی که برای یک دفتر کار نیاز دارید می گویند . این تجهیزات شامل میز کار ، صندلی ، میز مدیریت ، میز کنفرانس ، مبلمان اتاق جلسه و سایر موارد دیگر می شود . در این مقاله قصد داریم تا کلیه ملزوماتی که برای دفتر کار چه در شرکت و چه در خانه به عنوان یک فریلنسر به آن احتیاج دارید اشاره کنیم و راهنمای شما در خرید بهینه و متناسب با بودجه شما شویم .

خرید مبلمان اداری در دماوند

با این فکر به کارخود ادامه دهید که به زودی با توجه به شرایط شغلی شما و پیشرفت حرفه ای زمان این رسیده است برای جلب توجه تاجران و شرکتهای بزرگ دفتر نقلی و ساده خود را طراحی کنیم و با انرژی جدید وارد بازار کار جدید شویم.گاهی همین مسائل کوچک مثل تغییر دکوراسیون و مبلمان اداری یک نیروی جدید به تمام یافرادی می دهد که قرار است در آنجا فعالیت کنند.پس شما باید در زمان خرید دقت لازمه را داشته باشید و تمامی جوانب را باید در نظر بگیرید.دیگر به جایی رسیده اید که باید میز مدیریت و میز کنفرانس که یکی از مهم ترین مبلمان اداری می باشد را باید تهیه کنید.

انتخاب مبلمان اداری بسیار سخت است و باید به گونه ای باشد که کاملا متناسب با محیط کار شما باشد. انتخاب یک فضای اداری مناسب، یکی از مهمترین تصمیماتی است که باید بگیرید.در اینجاست که شما شروع به جستجو و زیر و بم تمام مجلات و سایت های فروشگاهی را در آورده اید و تمام تلاش خود را می کنید که با هزینه معقول بهترین مبلمان اداری را برای دفتر کار خود تهیه کنید.در نهایت به این نتیجه رسیده اید که چقدر انتخاب مبلمان اداری متناسب و هماهنگ سخت می باشد. اصلا نگران نباشید زمانی که شما در خانه و یا محل کار هستید ما راهنمای شما در خرید خواهیم بود. کافیست با فروشگاه اینترنتی وی چوب تماس بگیرید.

خرید مبلمان اداری در تهران

نکاتی که در خرید مبلمان اداری باید به آن توجه کنیم؟

اولا اینکه باید با دقت انتخاب کنید چراکه احتمالا حداقل شش روز در هفته از ساعت 9 تا 5 را باید در دفتر کارتان بگذرانید. انتخاب میز یا صندلی کارمندی نادرست می تواند ویرانگر باشد. ثانیا، باید بودجه خودتان را هم در نظر بگیرید، زیرا کیفیت اغلب با قیمت بالا همراه است؛ تعادل برقرار کردن بین این دو جنبه می تواند کاملا چالش برانگیز باشد.

اندازه و شکل محیط کار جدید خود را بررسی کنید و تمامی لوازم خود را با دقت نگاه کنید و ببینید که کدام یک از این لوازم با محیط کار جدید متناسب است آیا فضای کافی برای باز کردن کشو ها و درهای آن وجود دارد؟ آیا شما و کارکنان تان می توانید به آسانی و راحت در اطراف آن جا شوید؟

علاوه بر زیبایی محیط کار و مبلمان اداری حتما به کاربردی آن دقت نمایید و بی جهت لوازم بلا استفاده را با خود نبرید یا خریداری نکنید.کارآمد و موثر بودن مبلمان قطعا بیشتر به نفع تان خواهد.آیا میز شما فضای کافی برای ذخیره سازی فایل ها دارد؟ آیا مبلمان شما ویژگی چند کاربردی بودن هم دارد؟

قیمت مبلمان اداری بسیار مهم است نیازی نیست وقتی تازه به دفتر کار جدید خود می روید هزینه های اضافی زیادی برای خرید مبلمان اداری نمایید انتخاب یک مبلمان ارزان خیلی وسوسه انگیز است. اما دست نگه دارید و فکر کنید کیفیت بالا اغلب گران تر است، و حتی اگر مبلمان عالی به نظر برسد، باز هم باید کیفیت پرداخت ها را هم در نظر بگیرید. به دنبال مبلمان اداری با کیفیت بالا بروید که مقرون به صرفه و با دوام هم باشد.

ارگونومی بودن مبلمان را حتما در نظر بگیرید و فقط به ظاهر آن توجه نکیند. بعضی صندلی های اداری باعث خستگی مفرط شما می شوند. سرمایه گذاری در ارگونومی نه تنها ضرر ندارد بلکه برای بهره وری و رفاه کلی کارکنان و کارمندان شما مناسب هم است.

راحتی در دفتر کار خود را در اولویت قرار دهید چون شما و کارکنانتان هر روز باید نیم یاز زندگی خود را در آنجا سپری کنید شما نباید این اشتباه را مرتکب شوید: راحتی فضای کار درست مثل ارگونومی ارزش سرمایه گذاری را دارد، چون کیفیت کار شما و کارکنان تان را تحت تاثیر قرار می دهد.

خرید میز مدیریت در دماوند

مبلمان اداری در تهران . خرید میز مدیریت در تهران . وی چوب

برای اینکه اتاق مدیریت بسار لوکس و زیبا باشد باید مبلمان آن نیز مدرن و با شکوه باشد. میز مدیریت نباید با میز کارمندی ؛ میز کنفرانس و یا میز کامپیوتر که در شرکت مورد استفاده قرار می گیرد یک اندازه باشد وبلکه باید از نظر زیبایی و اندازه باید بسیار متفاوت باشد. میز مدیریت باید دارای تزئینات بسیار زیبا , مواد اولیه مرغوب و همچنین ساختار بسیار زیبایی داشته باشند. میز مدیریت با کارایی بیشتری نسبت به سایر میزهای کارمندی داشته باشد. به این معنا که مدیر باید بتواند حداکثر استفاده را از فضای میز داشته باشد. تعبیه کشوهای متعدد برای میز، مدیر را برای جابه جا کردن برخی از اسناد و مدارک یاری می کند. در عین حال میز مدیریت نباید بیش از حد بزرگ و جاگیر باشد تا فضا را برای انجام سایر امور اشغال نکند.

میز مدیریت در یک فضای کاری پیش از همه باید نشان دهنده شأن مدیر باشد. این میز باید بزرگ بوده و از متریال بسیار خوب ساخته شده باشد. بهتر است سیستم فایلینگ مورد نیاز مدیر نیز در دل میز او تعبیه شده باشد تا دسترسی به مدارک و لوازم مورد نیاز مدیر آسان باشد.

خرید صندلی مدیریت در دماوند

امروزه به دلیل تنوع زیاد در صندلی های مدیریتی که در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند گستره ی انتخاب شما بسیار بالاست . اما چیزی که باید مد نظر داشته باشید راحتی این نوع صندلی است که نقش اساسی را در حفظ سلامت و راحتی کارمندان دارد. صندلی مدیریتی یک صندلی اداری با پشتی بلند است که این قابلیت حس شکوه صندلی را بالاتر می برد و در نتیجه برای جایگاه مدیریت مناسب تر خواهد بود. صندلی مدیریتی دارای  نشیمن و پشتی یک تکه است. و تنوع رنگ بالا این امکان را به مشتری می دهد که مطابق باسلیقه و رنگ های دکوراسیون خود نسبت به انتخاب رنگ اقدام نماید.دسته صندلی مدیریتی حرفه ای نیز به این دو بخش متصل شده است و همچنین امکان تغییر ارتفاع صندلی با جک تعبیه شده در زیر صندلی امکان پذیر می باشد. یک صندلی مدیریتی مناسب باید به گونه ای باشد که چهار ناحیه ستون فقرات (گردن، پشت، کمر و دنبالچه) را پوشش دهد. در خرید یک صندلی مدیریتی مناسب به این نکته دقت کنید که ارتفاع آن قابل تنظیم باشد

خرید میز کارمندی و کارشناسی در دماوند

میز کارمندی و کارشناسی از نوع دیگر میزهای اداری است. این میزها برای تسهیل کار برای کارشناسان و کارمندان حاضر در محل کار ساخته و استفاده می‌شود. میز کارمندان باید صفحه ای بزرگ داشته باشد تا در هنگام کار روی آن فرد بتواند تمام امکانات مورد نیاز خود را در آن داشته باشد. همچنین، با توجه به گذراندن ساعات طولانی میز کارشناسی باید از اصول ارگونومیک پیروی کند تا کمترین مشکلات برای سلامتی فرد را به وجود بیاورد

خرید میز و صندلی کارمندی در تهران.

خرید صندلی کارمندی و کارشناسی در دماوند

مروزه همه ما ساعات طولانی از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در دفاتر اداری مشغول به کار هستیم. بنابراین انتخاب صندلی اداری مناسب برای فضاهای اداری نقش بسیار مهمی در سلامتی جسمی ما خواهد داشت

صندلی کارمندی باید دارای جک قابل تنظیم باشد که کارمند با توجه به قد خود بتواند آن را تنظیم کند. صندلی کارمندی باید دارای چرخ های روان بوده تا بتواند بر روی هر سطحی چه موکت و چه سنگ و سرامیک به راحتی و بدون ایجاد صدای اضافه حرکت کنند. صندلی کارمندی و کارشناسی دارای تنظیم زاویه پشتی کمر به همراه قفل کننده آن است تا کارمند بتوانید زاویه مناسب را تنظیم کند.

خرید میز کنفرانس در دماوند

هر دفتر کاری به یک میز کنفرانس نیاز دارد. یک میز که مرکزی برای ایده پردازی و تشکیل جلسات فکری باشد. بعضی از بهترین ایده های کسب و کار، در اطراف یک میز کنفرانس شکل می گیرند. اما خرید مناسب این نوع مبلمان، کار ساده ای نیست.بسیاری از فکرها و ایده های مختلف در هر اداره و شرکتی از داخل اتاق کنفرانس بیرون می آید. در همین راستا میز کنفرانس از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد.

افرادی که در یک شرکت کار می کنند، زمانی که در اتاق جلسات و دور میز کنفرانس گرد هم می آیند بسیاری از ایده ها به ذهنشان خطور می کند. در پاسخ به چرایی خرید میز کنفرانس باید گفت اگر مدیران قصد دارند سطح فکری و ایده هایی که تولید می شود ارتقاء یابد حتما احتیاج به میز کنفرانس و اتاق کنفرانسی که دارای آرامش لازم باشد، دارند. میز کنفرانس تنها جایی است که کارمندان یک مجموعه دور هم جمع می شوند و به تبادل نظر می پردازند و همین تبادل فکری است که باعث بروز خلاقیت های شگفت انگیزی می شود.

انواع میز کنفرانس : میز کنفرانس دایره ای ، میز کنفرانس مربعی ، میز کنفرانس مستطیلی ،

خرید صندلی کنفرانس در دماوند

یک اتاق کنفرانس برای جلسات تعامل فراهم می شود و تمامی بحث های مهم شرکت در آنجا انجام می شود از آنجا که اتاق های کنفرانس استفاده زیادی را می بینند و به نمایندگی از یک فضای کاری کمک می کنند، لازم است اطمینان حاصل شود که صندلی هایی که در اتاق کنفرانس قرار می گیرند آسان هستند و راحت هستند.

در حالی که صندلی کنفرانس را برای اتاق های کنفرانس خریداری می کنید، مهم است که یک چک لیست برای دست یابی به بهترین گزینه برای اتاق کنفرانس اداری خود داشته باشید. بهترین انواع صندلی های کنفرانس اجازه حرکت را می دهند، همه کاره هستند و تنظیمات لازم را دارند، زیرا جلسات ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد.

صندلی کنفرانس بر مبنای اصول ارگونمی بدن طراحی شده ، روکش های این صندلی در جنس های چرم و پارچه هستند . پشتی صندلی کنفرانسی معمولا از پروفیل آبکاری شده و و کروم ساخته شده اند. در زیر پایه های این صندلی از ضربه گیر پلاستیک برای جلوگیری از سر خوردن به کار برده شده است.دسته های صندلی بهترین کمک برای استراحت دادن به بدن می باشد. پشتی و کفی صندلی کنفرانس از یکدیگر جدا می باشند و پشتی صندلی برای اینکه بتوانیم راحت تر ازان استفاده کنیم متحرک می باشد.

خرید میز کانتر در دماوند

خرید میز کانتر وی چوب . خرید مبلمان اداری در کرج

کانتر اداری همان میزهای پیشخوان و پذیرش هستند که می توانند در اداره ها، بانک ها، مطب ها و غیره استفاده شوند. طراحی کانتر اداری باید به گونه ای باشد که ارتباط کارمندان و مراجعه کنندگان را تسهیل کنند. به دلیل اینکه کارکنان معمولاً مدت زیادی از این کانترها استفاده می کنند، باید به شکلی ساخته شوند که در طولانی مدت، موجب ایجاد ناراحتی و درد برای کارکنان نشود و با توجه به نیاز کارکنان آن شرکت ساخته شوند.

میز کانتر معمولاً نیازی به فضای زیاد ندارند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند. از میزهای کانتر برای تست محصولات ، میزکانتر تبلیغاتی ، میزکانتر منشی ، میزکانتر فروشگاه ، میزکانتر سمپلینگ و ... استفاده می شود و بیشتر فرودگاه ها ، فروشگاه ها ، سمینارها و سالن ها ، کلینیک ها ، بیمارستان ها و مطب مورد استفاده قرار میگیرد

میز کانتر یا پیشخوان با ظرفیت یک یا دو نفر برای قرار گیری در پشت آن، سازه ای سبک، قابل حمل و بعضا دارای قفسه برای قرار دادن بروشورها و نمونه محصولات است.

خرید صندلی اپراتوری در دماوند

مبلمان اداری در تهران . خرید صندلی اپراتوری در تهران وی چوب

صندلی اپراتوری برای افرادی که به کارهای اپراتوری مشغول هستند مناسب است. شکل صندلی‌های اپراتوری دقیقاً برای افرادی طراحی شده است که در طی روز پشت میز می‌نشینند و پای کامپیوتر هستند. فرم صندلی اپراتوری مثل ستون فقرات است و همین باعث می‌شود که به خوبی از کمر فرد حمایت کند. شیب صندلی‌های اپراتوری قابل تنظیم شدن است و هر کارمندی که از آن استفاده می‌کند می‌تواند آن را متناسب با موقعیت پشت خود تغییر دهد. به این ترتیب، در صورتی که چند نفر کاربر آن باشند، از راحتی آن لذت خواهند برد. چرخش 360 درجه صندلی‌های اپراتوری موجب می‌شود که کارمند در زمان کار آزادی عمل داشته باشد
صندلی‌های اپراتوری اندازه و شکل جمع و جوری دارند و به همین دلیل در مکان‌ها و فضاهای کاری شلوغ و پرجمعیت به خوبی قابل استفاده هستند، بدون این که جای زیادی را اشغال کنند. روکش صندلی‌های اداری اپراتوری بسیار با کیفیت است و هرگز فرد در زمان استفاده از آنها حس گرما و عرق نخواهد داشت.
پایه‌های صندلی‌های اپراتوری به طور معمول پنج پر هستند و چرخ‌ها نیز به راحتی حرکت می‌کنند و همین مشخصات بر مزایای آن اضافه می‌کنند. صندلی‌های اپراتوری برای تمام افراد با هر قد و وزنی مناسب خواهد بود و روی آن احساس راحتی خواهند کرد بدون این که از نشستن روی آن خسته شوند.

خرید میز کامپیوتر در دماوند

مبلمان اداری در تهران . خرید میز کامپیوتر

بسیاری از ما هر روز در ساعاتی طولانی پشت میز و کامپیوتر می‌نشینیم. دانستن این که چگونه باید پشت میز نشست می‌تواندتاثیر بسیاری در کاهش خستگی و سالم ماندن بدن ما داشته باشد

اگر چه میتوان از دیگر میزها برای استفاده از کامپیوتر استفاده کرد ولی میزی که برای کامپیوتر ساخته شده است بسیار مناسبتر میباشد و از بسیاری بیماری های جسمانی که خطرات بسیار زیادی دارد و جبران ناپذیر میباشند جلوگیری خواهد کرد.

میز کار رایانه از اهمیت خاصی برخوردار است. چیدمان راحت و حرفه ای قطعات فیزیکی کامپیوتر اولین رهاورد بهره گیری از یک میز کار اختصاصی است؛ البته علاوه بر چیدمان راحت و بدون دردسر، یک میز مناسب، از مشکلات ناشی از حرکت ناگهانی قطعات و حتی خرابی احتمال کامپیوتر جلوگیری می کند به طور مثال اگر یک میز کار کامپیوتر، کامل ثابت و محکم نباشد ممکن است در هنگام روشن بودن کامپیوتر و تکان ناگهانی به وسایل داخلی مانند هارددیسک (که دارای صفحه مغناطیسی دوار با سرعت دوران بالاست) به آن آسیب جدی برساند و بخشی از اطلاعات شما نابود شود.

 مشخصات اصلی میز کامپیوتر

1 ـ ارتفاع سطح میز کار باید قابل تنظیم باشد.

2 ـ فضای در نظر گرفته شده برای پاها در زیر میز باید مناسب باشد.

3 ـ سطح میز کار باید به اندازه ای بزرگ باشد که جای کافی برای تمام اشیا و وسایل موجود باشد.

وسایلی که در هنگام کار بیشترین موارد استفاده را دارند، باید در نزدیکی اپراتور و در دسترس وی قرار داشته باشد و دیگر وسایل نیز باید به صورتی منظم در جای خود قرار گیرند. اگر امکان استفاده از یک میز بزرگ وجود نداشته یا فضای روی میز کوچک باشد، می توان با استفاده از پایه متحرک مانیتور، ضمن تنظیم فواصل و ارتفاع مانیتور در بهترین حالات از فضای موجود نیز بیشترین استفاده را به عمل آورد که این وسیله با امکان چرخش 360 درجه به دور محور خود حرکت وضعی و انتقالی، قابلیت تنظیم محیط کار را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و در اثر افزایش قابلیت تنظیم فواصل و ارتفاعات مورد نیاز از خستگی ستون مهره ها و دیگر اندام ها جلوگیری می شود.

4 ـ سطح میزکار نباید سفید یا خیلی تیره باشد، چون به نامساعدشدن شرایط روشنایی کمک می کند.

خرید صندلی کامپیوتر در دماوند

خرید صندلی کامپیوتر در تهران

 یک صندلی کامپیوتر باید داری ویژگی های زیر باشد:

1.دارای پشتی باشد، به صورتی که گودی کمر را در بر گیرد و (پشتی) از نظر افقی و عمودی تراز باشد.

 2 ـ چرخان باشد.

 3 ـ از هر نظر (زوایا و فواصل) قابل تنظیم باشد.

 4 ـ دارای پایه ای محکم باشد.

 5 ـ روکش آن از جنسی باشد که هوا را از خود عبور داده و سبب تعریق نشود و لغزنده نباشد.

 6 ـ لایه داخلی آن دو تا سه سانتی متر ضخامت داشته باشد.

 7 ـ دست کم عرض آن 40 سانتی متر باشد.

 8 ـ چرخ آن قابلیت حرکت بر جنس کفپوش اتاق را داشته باشد.

 9 ـ ارتفاع آن با ارتفاع میز متناسب باشد.

 10 ـ ارتفاع نشمینگاه صندلی باید 25 تا 35 سانتی متر پایین تر از سطح میز کار در نظر گرفته شود.

خرید کمد و فایل اداری در دماوند

خرید کمد و فایل اداری در تهران . مبلمان اداری در تهران

فایل اداری علاوه بر نگهداری و نظم دادن به پرونده ها، باعث زیبایی به محیط اداری می شود، بنابراین هنگام خرید این فایل های اداری به رنگ فایل دقت کنید، که این رنگ متناسب با رنگ محیط اداری شما همتهنگ باشد، همچنین به علت سنگینی رخی از پرونده ها شما باید فایلی را انتخاب نمایید که از جنس بسیار خوبی باشد که دارای مقاومت بالایی است.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید تعداد کشو های فایل های اداری می باشدکه این تعداد را باید متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید، در هنگام خرید حتما توجه کنید که کشو ها به آسانی باز و بسته شوند و دارای مقاومت بالایی باشند، اگر شما دارای اسنادی می باشید که نمی خواهید به آسانی در دسترس دیگران قرار بگیرد، حتما از فایل های کشویی قفل دار استفاده کنید.

یکی از نکات مهم هنگام خرید فایل اداری این می باشد که به اندازه آن توجه نمایید، البته شما باید اندازه فایل های اداری را متناسب با فضایی انتخاب کنید که می خواهید آن را قرار دهید، بنابراین فایل اداری نباید بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد، زیرا این فایل ها اکثرا در کنار میز کار شما هستند.

در ارتفاع فایل های اداری نیز بسیار دقت فرمایید که اندازه آن بیش از حد بزرگ نباشد که شما برای استفاده از وسیله های داخل آن دچار مشکل شوید، هم چنین نباید بسیار کوتاه باشد که برای برداشتن وسایل مورد نیاز خود بسیار خم شوید.

خرید صندلی آزمایشگاهی در دماوند

خرید صندلی آزمایشگاهی در تهران

صندلی دارای پشتی بسیار راحتی میباشد که برای کارکنان در آزمایشگاه ها بسیار مناسب می باشد. همچنین امکان تغییر ارتفاع صندلی با جک تعبیه شده در زیر صندلی امکان پذیر می باشد بدین معنی که هر کاربری در آزمایشگاه می تواند ارتفاع صندلی را قد و قامت خودش تنظیم کند. این نمونه از صندلی دارای پایه های پنج پر می باشدکه دارای چرخ می باشد و به راحتی میتوانید در حین انجام کار حرکت کنید.جنس بدنه صندلی از فلز و پلاستیک با دوام و مقاوم است.

 جهت کار در آزمایشگاه از صندلی های علمی که مجهز به یک حلقه جهت نگهداری پاها در پایین پشتی کمر و نشیمنگاه قابل تنظیم باشد استفاده کنید

به طور کلی ابعاد صندلی باید تا حد امکان مطابق با استاندارد باشد

خرید صندلی اداری در دماوند

خرید صندلی اداری در تهران وی چوب

خرید صندلی کارمندی استاندارد می تواند راندمان کاری پرسنل شما را بسیار افزایش دهد. پس فراموش نکنید قبل از خرید صندلی اداری حتما نظرات کارمندان خود را درباره نوع صندلی بپرسید.

نکته مهم در ارگونومی این است که فرد متوسط وجود ندارد و در حال فراهم کردن یک صندلی که برای هر فرد طراحی شود عملی نیست و تنها راه حل قابل ارائه صندلی های قابل تنظیم است که با حداکثر افراد مطابقت داشته باشد

هنگام خرید صندلی اداری باید نکاتی را در نظر بگیریم :

♦نشیمنگاه از نظر ارتفاع و شیب زاویه انحراف قابل تنظیم باشد

♦پوشش روی صندلی قابلیت عبور هوا را داشته و سفت نباشد

 ♦دارای تکیه گاه کمر برای حفاظت از بخش پایینی کمر باشد

♦دارای پایه ۵ قسمتی متعادل باشد

♦چرخ‌های صندلی متناسب با نوع کف سازی ساختمان باشد

♦دارای مکانیسم چرخشی یا گردشی باشد

هنگام خرید صندلی اداری هزینه های تعمیر و نگهداری و در نظر بگیرید برخی سازندگان صندلی خدمات تعمیر و نگهداری صندلی را گارانتی و پشتیبانی می کنند و مشکلات معمول را به پیگیری و رفع می کند.

خرید صندلی محصلی و آموزشی در دماوند

دانش آموزان بیش از ۴۰ درصد از زمان شان را در مدرسه سپری می کنند. انتخاب صندلی های آموزشی نامناسب تاثیر منفی بر اسکلت بدنی و سلامتی دانش آموزان می گذارد، از این رو استفاده از صندلی های آموزشی طراحی شده با اصول ارگونومی شدیداً توصیه می شود امروزه ثابت شده که توجه به مواردی مثل میز و صندلی های ارگونومیک و استاندارد بر کیفیت کار، گیرایی و یادگیری درسی و … تاثیر مستقیمی می گذارند.

بهترین طراحی های صندلی مربوط به آنهایی هستند که قابلیت تنظیم با ابعاد بدن انسان را دارند.

اهمیت طراحی صندلی های مدارس مقطع ابتدایی به مراتب بیشتر است، زیرا در این سنین اسکلت بدنی کودکان در حال رشد است و اگر صندلی که بیشترین ساعات را در آن می گذرانند نامناسب باشد اثرات زیان باری بر سلامتی وارد می کند.

بنابراین همیشه در هنگام خرید وسایلی مثل صندلی، میز و… توجه لازم را داشته باشید که آن وسایل بر اساس استاندارد های ارگونومیک ساخته شده باشند.

همچنین به مدیران مدارس توصیه می شود از صندلی هایی با ارتفاع متفاوت متناسب برای مقاطع تحصیلی مختلف میز و صندلی تهیه کنند.

خرید صندلی تابوره در دماوند

خرید صندلی تابوره

این صندلی ها که در انواع گوناگونی ساخته شده اند، دارای مشخصاتی مشخص هستند. پایه صندلی های تابوره معمولا از جنس فلز ساخته می شود و قابلیت تنظیم ارتفاع از طریق جکی که در زیر صندلی تعبیه شده است را دارا هستند. جاپایی نیز از دیگر قابلیت های این نوع صندلی است. صندلی های تابوره در انواع چرخدار و بدون چرخ ساخته شده اند. از ویژگی های مثبت استفاده از صندلی های تابوره می توان به سرعت بخشیدن در کارها است.

خرید صندلی آرایشگاهی در دماوند

صندلی آرایشگاهی در تهران . مبلمان اداری در تهران

صندلی آرایشگاه ، صندلی خاصی است که مناسب برای فضای آرایشگاه ساخته شده است و به گونه ای طراحی می شود که آرایشگران به راحتی بتوانند کار خود را بر روی صورت یا مو های افراد انجام دهند و همچنین فرد در هنگام انجام آرایش و میکاپ، احساس راحتی می کند. در آرایشگاه های مدرن امروزی صندلی های گوناگونی استفاده می شوند که هر کدام ، برای هدفی خاص طراحی شده اند و کاربری خاص خود را دارند. به عنوان مثال برخی از این صندلی های آرایشگاهی برای اعمالی مثل رنگ کردن مو، اصلاح ابرو ، پیراش مو های سر و… استفاده می شوند

انواع صندلی آرایشگاه : صندلی آرایشگاه برقی ، صندلی آریشگاه کوپ ، صندلی آرایشگاه تابوره ، صندلی میکاپ

قيمت صندلی آرایشگاهی به عوامل مختلفي بستگي دارد. به عنوان مثال ابعاد صندلی ، جنس مواد سازنده، شرکت سازنده ، قابلیت هایی مثل برقی بودن ، تغییر ارتفاع و زاویه اتوماتیک و ... از موارد تاثيرگذار در قيمت صندلی آرایشگاهی هستند

خرید زیرپایی در دماوند

زیرپایی فشار روی پاها را کاهش می دهند که می تواند به جلوگیری از تعدادی از مشکلات سلامتی کمک کند. این شامل لخته های خون مربوط به ترومبوز ورید عمقی، فشار پایین، تورم و حتی ورید واریسی است. زیرپایی در بلند مدت کمک می کنند تا شما از این مشکلات به دور باشید. ای اینکه تمام مزایای یک صندلی اداری ارگونومیک را بدست آورید، کاربر باید زیرپایی خود را زیر میز قرار دهد. استراحت برای پا به آنها کمک می کند تا تمام مزایای یک مجموعه گسترده ای از صندلی ها را در کنار زیرپایی را به دست آورند.

خرید زیرمانیتوری در دماوند

خرید زیرمانیتوری در تهران

گردن دردهای مکرر در هنگام نشستن های طولانی در پشت میز کامپیوتر و کار کردن با آن از جمله مشکلاتی است که این روزها گریبان گیر افراد بسیار زیادی شده است. قرار گرفتن ساعت های طولانی در پشت مانیتورها به خودی خود باعث ایجاد عوارضی مانند گردن درد، کمر درد، آرتروز و بیماری هایی از این قبیل می شوند، اگر این مانیتورها ارتفاعشان از حد استاندارد کمتر باشد، این مشکلات چند برابر می شود. این عوارض خصوصا در بین افرادی که بیشتر کارشان با کامپیوتر است بیشتر دیده می شود.

ارتفاع مانیتور مقابل شما نقش بسیار مهمی در جلوگیری از این عوارض دارد. صفحه نمایشگر باید به گونه ای باشد که شما بدون نیاز به تکان دادن سر و یا کمرتان همه چیز را به صورت خیلی واضح و بدون هیچگونه دردسری ببینید. بسیاری از مانیتور ها این امکان را دارند که ارتفاعشان تنظیم شود، اما بسیاری از آن ها نیز این قابلیت را ندارند؛ علاوه بر این ارتفاع لپ تاپ ها نیز قابل تغییر نیست. از اینرو استفاده از پایه مانیتور در بین استفاده کنندگان کامپیوتر و لپ تاپ بسیار زیاد شده است. این پایه مانیتورها باعث بالا آمدن صفحه مانیتور شده و آن را در ارتفاعی مناسب با چشمان شما قرار می دهد. این پایه مانیتورها قابلیت تغییر ارتفاع را دارند، در نتیجه می توانید با توجه به قد خود و ارتفاعتان از سطح میز آن را تنظیم کنید.

خرید میز تحریر در دماوند

خرید میز تحریر در تهران

اندازه میز تحریر با توجه به جثه هر فرد تعیین می شود؛ بنابراین باید مدلی را تهیه کنید که فرزندتان هنگاهی که پشت آن می نشیند؛ به شانه و دست هایش فشاری وارد نشود. میز تحریری برای کودک یا نوجوان تان مناسب است که وقتی پشت آن می نشیند، بدون اینکه به بدنش فشار اضافی وارد شود، دست هایش روی میز قرار بگیرند؛ به صورتی که مچ و آرنج در امتداد هم باشند و آرنج و بازو یک زاویه حدود 110 درجه ایجاد کند.

اگر ارتفاع میز تحریر انتخابی شما از این استاندارد کوتاه تر باشد، دست ها به سمت پایین آویزان و در نتیجه سر و گردن کودک اذیت می شود. اگر هم از این حالت بلندتر باشد باعث می شود که شانه بالاتر قرار بگیرد که باز هم در دراز مدت باعث درد کتف و شانه می شود.

خرید صندلی اپن در دماوند

خرید صندلی اپن در تهران

شاید بتوان گفت یک صندلی اپن برای هر خانه ای لازم است،صندلی اپن علاوه بر اینکه فضای کمی اشغال میکند بسیار کارآمد است. اگر شما به سلامتی خود اهمیت می دهید

می دانید که ایستادن در زمان طولانی اثرات مخرب بر روی بدن دارد پس بهتر است از یک صندلی اپن برای انجان کارها استفاده کنید. اگر نگران ارتفاع نا مناسب صندلی اپن در انجام کارهای مختلف هستید بهتر است صندلی اپن را انتخاب کرده که دارای دسته قابل تنظیم ارتفاع است.
حتی از صندلی اپن می توان به عنوان چهارپایه برای دسترسی به ارتفاعات بالا و یا صندلی اپن برای کودکان نیز استفاده کرد.
اصولا صندلی اپن ظریف، صندلی اپن بدون پشتی و یا صندلی اپن با پشتی کوتاه هستند. اینکار برای این است که بتوان به راحتی در محیط های کوچک آشپزخانه استفاده شوند پس نمی توان در صندلی اپن نشیمن و راحتی طولانی را توقع داشت اما امروزه بسیاری از صندلی های اپن با طراحی ارگونومی متناسب با فرم بدن طراحی شده اند و کاربری خوبی نیز دارند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب

خرید مبلمان اداری

انتخاب  مبل اداری برای فضاهای اداری مختلف با توجه به مقدار فضای در دسترس و نوع چیدمان می تواند بسیار متفاوت باشد. برای انتخاب مناسب یک ست مبل اداری  و یا مبل اداری تک می توانید با دسترسی به اطلاعات مناسب درخصوص مبل های اداری موجود در بازار که به وسیله تولید کنندگان مختلف عرضه می شوند و مقایسه میان آن ها بهترین و مناسب ترین گزینه را بر اساس محل استفاده ، نوع کاربری مورد انتظار،  سبک دکوراسیون فضای مورد نظر و بودجه اختصاص داده شده انتخاب کنید. در وی چوب برندهای معتبر مبلمان اداری انواع مبل اداری خود را با طرح و رنگ های متفاوت عرضه کرده اند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب با گردآوری انواع برندهای معتبر داخلی و خارجی تمام نیازهای شما را برای یک خرید ایده آل با هر قیمت و بودجه ای فراهم می آورد.

تمام کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی وی چوب دارای ضمانت و گارانتی هستند و همچنین در صورت معیوب بودن قابلیت مرجوع را نیز دارند. برخی از کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب دارای ارسال رایگان نیز می باشند.

برچسب ها: خرید صندلی کارمندی و کارشناسی در دماوند خرید میز کارمندی و کارشناسی در دماوند خرید صندلی مدیریت در دماوند خرید میز مدیریت در دماوند مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری خرید مبلمان اداری در دماوند فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری مبلمان اداری در دماوند خرید میز کنفرانس در دماوند میز کنفرانس دایره ای میز کنفرانس مربعی میز کنفرانس مستطیلی خرید صندلی کنفرانس در دماوند خرید میز کانتر در دماوند میزهای پیشخوان میز پذیرش میز منشی میز کانتر خرید صندلی اپراتوری در دماوند صندلی اپراتوری خرید میز کامپیوتر در دماوند خرید صندلی کامپیوتر در دماوند خرید کمد و فایل اداری در دماوند فایل اداری خرید صندلی آزمایشگاهی در دماوند خرید صندلی اداری در دماوند خرید صندلی محصلی و آموزشی در دماوند خرید صندلی تابوره در دماوند خرید صندلی آرایشگاهی در دماوند صندلی آرایشگاه برقی صندلی آریشگاه کوپ صندلی آرایشگاه تابوره صندلی میکاپ قيمت صندلی آرایشگاهی خرید زیرپایی در دماوند خرید زیرمانیتوری در دماوند خرید میز تحریر در دماوند خرید صندلی اپن در دماوند فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب فروشگاه اینترنتی مبلمان فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری و دکوراسیون



دیدگاه
دیدگاه شما :