وی چوب
ورود / ثبت نام

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق دخترانه

10/فروردین/1399 مقالات بدون دیدگاه

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق دخترانه : آنچه به عنوان نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق دخترانه مهم است ، دخالت دادن نظر و سلیقه دخترها در انتخاب رنگ و نقش و همچنین چیدمان وسایل اتاق‌ها می‌باشد که باعث احساس رضایت وشادمانی کودکانمان می شود .

بکارگیری رنگ های روشن مانند، رنگ قرمز،رنگ صورتی و رنگ‌های ترکیبی همراه با طرح و نقش شخصیت‌های کارتونی محبوب و متناسب با جنسیت آن‌ها می‌تواند زیبایی خاصی را به دکوراسیون اتاق خواب دخترانه هدیه دهد.

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک دخترانه

روش های زیادی برای طراحی اتاق کودک وجود دارد و شما می توانید با توجه به نیاز فرزندتان و وسایلی که در دسترس دارید طراحی اتاق او را انجام دهید. در ادامه ایده های خلاقانه برای چیدمان اتاق کودک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

ویژگی‌های مهم دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

لازم است قبل از طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه به توجه به روحیه حساس و لطیف دخترها و بر اساس ویژگی‌های مهم دیگری طراحی و دیزاین اتاق خواب آن‌ها را طراحی نمود؛

از جمله این ویژگی‌ها عبارتند از:

  1. ست کردن کلیه وسایل اتاق دخترانه، لازم است وسایلی نظیر، سرویس خواب، کمد، فرش، پرده، و غیره با متناسب با همدیگر به کارگرفته شود.
  2. بکارگیری طرح‌های شاد و فانتزی برای افزایش نشاط و هیجان در کفپوش و یا دیوار پوش‌های اتاق خواب دخترانه
  3. استفاده از نقش‌هایی متناسب با روح و روان دخترها
  4. اندازه طولی مناسب پرده اتاق دخترانه و با نور کافی
  5. استفاده از ایده‌های جذاب برای طراحی و نورپردازی در دکوراسیون اتاق دخترانه
  6. بکارگیری گل و گلدان‌ها در طراحی اتاق
  7. استفاده از برچسب‌های جذاب کارتونی بر روی وسایل اتاق خواب دخترها

چیدمان اتاق بچه گانه دخترانه

فرش یکی از مهم ترین وسایل برای اتاق کودکان به شمار می رود و با توجه به اینکه کودکان در اتاق خود ساعت های زیادی را صرف بازی می کنند از این رو بهتر است شما فرش اتاق کودک را از بین جنس های نرم و پرداز و با ابعاد مناسب انتخاب نمایید تا در زمان بازی به فرزندتان آسیبی وارد نشود.

سرویس خواب یک نفره دخترانه بچه گانه را می توانید از بین طرح های فانتزی یا ساده در مجموعه تولیدی وی چوب انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید کودک تان تا دوران نوجوانی نیز از سرویس خواب استفاده نماید بهتر است طرح آن را از بین مدل های ساده سرویس های تخت خواب کودک وی چوب انتخاب کنید.

تخت خواب کودک یکی از مهم ترین اجزای سرویس خواب به شمار می رود که باید در مکان مناسبی از اتاق خواب قرار گیرد بعد از قرار دادن تخت خواب در مکانی مناسب می توانید سایر اجزای سرویس خواب را در اتاق بچینید.

ایجاد فضایی مناسب برای مطالعه یا انجام دادن فعالیت های روزانه در اتاق کودکان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید در بخشی از دکوراسیون اتاق کودک میز مطالعه و چراغ مطالعه و صندلی مناسبی را قرار دهید همچنین می توانید در فضای اتاق مطالعه کودک، کتابخانه دیواری نصب کنید و کتاب و دفتر نقاشی و مداد رنگی و … را روی قفسه های کتابخانه بچینید.

علاوه بر چیدمان اتاق کودک ، تزیین اتاق کودکان دختر و پسر نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در صورت تمایل می توانید به کمک نقاشی روی دیوار و کاغذهای دیواری طرح دار و فانتزی و شلف دیواری و پرده و … فضای اتاق فرزند خود را تزیین نمایید.

 

برچسب ها: سرویس خواب های کودک در وی چوب طراحی اتاق خواب دخترانه طراحی اتاق خواب چیدمان اتاق کودک دخترانه سرویس خواب دخترانه ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک دخترانه دکوراسیون اتاق کودک وسایل اتاق خواب دخترها طراحی و نورپردازی در دکوراسیون اتاق دخترانه ویژگی‌های مهم دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دکوراسیون دخترانه چیدمان اتاق بچه گانه دخترانه اتاق خواب دخترانه اتاق خواب ایده هایی برای چیدمان اتاق کودکدیدگاه
دیدگاه شما :