وی چوب
ورود / ثبت نام

سطل زباله اداری استیل مشکی بهاز

فروش توسط :
آماده ارسال
تماس بگیرید   
کد محصول : BHZ0002639
استاد :
ویژگی های محصول
  • وزن : 4.3 kg
  • ارتفاع : 69 cm
  • جنس : استیل
  • خدمات پس از فروش : 10 سال


نقد و بررسی تخصصی سطل زباله اداری استیل مشکی بهاز

سطل زباله اداری بهاز مدل استیل مشکی، فرمی آشنا برای کاربران ایرانی دارد. اغلب ما بارها در اماکن عمومی با نمونه های مشابه این سطل زباله مواجه شده ایم. همین فراگیری این مسئله را نشان می دهد که این سطل زباله زیر سیگاری دار از کیفیت خوبی برخوردار است.

جنس بدنه که از استیل ضدزنگ ساخته شده، استحکام خوبی به این سطل زباله استوانه ای بخشیده است. حفره ایجاد شده بر روی بدنه به کاربر این امکان را می دهد تا قادر باشد بدون نیاز به باز و بسته کردن درب سطل زباله از آن استفاده کند. درون بدنه اصلی و بیرونی این سطل زباله فلزی، یک سطل پلاستیکی با قابلیت جداسازی قرار داده شده است که امکان جابجایی و شستشو آسان آن را برای کاربر فراهم خواهد کرد. دسته مستحکم این سطل زباله پلاستیکی جابجایی زباله ها را تسهیل خواهد کرد.

سطل زباله اداری بهاز مدل استیل مشکی دارای یکی محفظه مخصوص زباله سیگار بر روی خود است که وجود این قسمت افراد سیگاری را تشویق می کند تا از ریختن خاکستر سیگار خود در محیط اطراف خودداری کنند.

 

تخصصی (اداری)
جنس 31 استیل
ارتفاع 2969 cm
وزن 274.3 kg
عمومی
وضعیت نصب 5ندارد
نکات خرید 4دارای محل خاموش کردن سیگار - دارای سطل داخلی همراه با دسته برای تخلیه زباله - استفاده از استیل 304 نگیر ضدزنگ (با خاصیت ضدلک و ضد اثر انگشت)
خدمات پس از فروش 210 سال
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :
برچسب ها: