وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی مدیریتی اروند مدل 3014

فروش توسط :
آماده ارسال
تماس بگیرید   
کد محصول : 001342
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی مدیریتی اروند مدل 3014

صندلی مدیریتی اروند مدل 3014 : صندلی مدیریتی اروند با طراحی مدرن، یک انتخاب ویژه برای کاربران خاص به خصوص در محیط های مینی مال است. گرچه فرم این صندلی اداری با انواع مدل صندلی مدیریت متفاوت است اما همچون همه مدل ها دارای تکیه گاهی بلند است تا به خوبی از تمام ستون فقرات کاربر حمایت کند. این صندلی با یک فریم استیل آبکاری شده و دسته های ساده و زیبا به خوبی می تواند محیط اتاق را شیک و رسمی کند. این صندلی مدیریتی دسته دار به کمک پشتی یک تکه و توری، گودی کمر را پرکرده و شکل نشستن را بسیار تسهیل می کند. توری تکیه گاه عبور و مرور هوا را تسهیل کرده و از تعرق کاربر جلوگیری می کند. این صندلی مدیریت شیک به کمک جک 8 سانتی متر بالا و پایین رفته و به کمک اهرم تغییر زاویه پشتی نیز زاویه ی موردنظر را برای نشستن کاربر تنظیم می کند.

نوعی شاسی و پشتی صندلی مدیریتی اروند مدل 3014

 پشتی توری شکل این صندلی مدیریتی و همچنین چرم کفی آن در رنگ های مختلف موجود بوده و مشتری می تواند رنگ صندلی مدیریتی را با توجه به دکوراسیون داخلی خود با محیط همسان و هماهنگ انتخاب کند.

شاسی این صندلی مدیریتی پشت بلند از لوله و تسمه جوش داده شده ساخته شده که دارای آبکاری نیکل کروم است. این آبکاری آن را در برابر خط و خش و سایش حفاظت می کند.

جنس نشیمن صندلی مدیریتی اروند مدل 3014

نشیمن صندلی مدیریت اروند از فوم سرد ساخته شده است که نرم و منعطف است و صندلی را در برابر سایش و فرورفتگی در طول زمان مقاوم می کند. این صندلی اداری مدرن در بخش دسته ها از پلاستیک تزریقی برخوردار شده است که این دسته ها از قابلیت حرکت رفت و برگشتی نیز برخوردار می باشد.

خرید صندلی اداری و صندلی مدیریتی از فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب

برای سفارش صندلی مدیریتی می توانید با مجموعه وی چوب تماس گرفته و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید . وی چوب در کمترین زمان محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.همچنین وی چوب سلامت کالا را برای شما ضمانت خواهد کرد و گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای خرید صندلی مدیریتی خواهد بود.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :