وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کارشناسی گردان جک دار مدل SK128

فروش توسط :
آماده ارسال
۸۸۸,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001018
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کارشناسی گردان جک دار مدل SK128

صندلی کارشناسی گردان جک دار مدل SK128 از جمله مدل های محبوب صندلی مدیریتی و صندلی اداری می باشد. این صندلی اداری بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و بنابراین در نشستن های طولانی مدت، کاربر احساس خستگی و دردهای موضعی ستون فقرات را نخواهد داشت.گروه صنعتی وی چوب برای خریداران مشکل پسند تنوع رنگ بی نظیری برای این صندلی در نظر گرفته است و آن را در یک رنگ بندی کامل عرضه می کند و خریدار می تواند در هنگام خرید صندلی کارشناسی گردان جک دار مدل SK128 ، رنگ متناسب با سلیقه و دکوراسیون موجود را انتخاب نماید.

ویژگی های صندلی کارشناسی گردان جک دار مدل SK128

این نمونه از صندلی دارای رنگ بندی کامل می باشد و دارای تکیه گاه یکسره می باشد و صندلی بسیار راحتی می باشد.از مزیت های این صندلی داشتن دسته  می باشد که کارمندان در زمان استراحت می توانند از آن استفاده نمایندو همچنی دسته T شکل متناسب با زاویه استاندارد بازو و ارنج می باشد.برای حفظ تعادل بیشتر این صندلی دارای پنج پره چرخدار می باشد که دارای استحکام زیادی است و جنس پایه های آن فلزی می باشد .همچنین برای راحتی استفاده کارمندان جک تنظیم ارتفاع نیز برای این نمونه از صندلی در نظر گرفته شده است تا کارمندان بتوانند ارتفاع صندلی را قد و قامت خود تنظیم نمایند.

نحوه ی سفارش صندلی کارمندی و کارشناسی

برای سفارش صندلی کارمندی می توانید با مجموعه وی چوب تماس گرفته و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید . وی چوب در کمترین زمان محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.همچنین وی چوب سلامت کالا را برای شما ضمانت خواهد کرد و گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای خرید صندلی کارمندی گردان جک دار مدل SK128 خواهد بود.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :