وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کارمندی اسکان مدل S-700

فروش توسط :
فروش ویژه آماده ارسال
۰ ۶۶۸,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001242
استاد :
ویژگی های محصول
  • خدمات پس از فروش : دارد
  • محل تولید : تهران
  • نکات خرید : در تمامی رنگها موجود می باشد.
  • وضعیت نصب : ندارد


نقد و بررسی تخصصی صندلی کارمندی اسکان مدل S-700

صندلی کارمندی گردان جک دار مدل SK117 از جمله مدل های محبوب صندلی کارمندی و کارشناسی و صندلی اداری می باشد.برجسته ترین ویژگی این صندلی این است که باوجود داشتن وزنی نسبتا بیشتر از باقی رقبای خود به دلیل دارا بودن پایه و چرخ های پنج پر، کاربر به هیچ عنوان مشکلی را برای جابجایی این صندلی اداری احساس نخواهد کرد. این صندلی دارای دسته و همچنین گردان می باشد. جک دار بودن آن باعث شده است که ارتفاع این صندلی برای هر کاربر تنظیم شود.

ویژگی های کارمندی گردان جک دار مدل SK106

این محصول بر مبنای اصول ارگونمی بدن طراحی شده ، روکش های این صندلی در جنس های چرم و پارچه هستند . پشتی صندلی کارمندی گردان جک دار مدل SK106از پروفیل آبکاری شده و و کروم ساخته شده است. پایه های این صندلی مانند سایر صندلی های کارمندی داری چرخ می باشد. استحکام پایه ها و چرخ های این صندلی در آزمایشات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

یکی از مهم ترین وسایل دکوراسیون داخلی یک شرکت یا اداره داشتن صندلی مناسب می باشد. شما در هنگام خرید صندلی  کارمندی باید به این نکته توجه داشته باشید که چگونه می خواهید آن را در محیط کار خود چیدمان کنید که کاملا متناسب باشد. مجموعه وی چوب تولید کننده انواع صندلی اداری با طرح , جنس و رنگ های متنوع و استانداردهای روز دنیا و مناسب ترین قیمت همواره در کنار شما کاربران گرامی می باشد.

برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.

 

عمومی
نوع بسته بندی 6ندارد
وضعیت نصب 5ندارد
نکات خرید 4در تمامی رنگها موجود می باشد.
محل تولید 3تهران
خدمات پس از فروش 2دارد
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :