وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی مدل K-5005

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
۳۶ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۵۵۵,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001258
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی مدل K-5005

صندلی کنفرانسی مدل K-5005 امروزه همه ما ساعات طولانی از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در دفاتر اداری مشغول به کار هستیم. بنابراین انتخاب صندلی اداری مناسب برای فضاهای اداری نقش بسیار مهمی در سلامتی جسمی ما خواهد داشت.این محصول یکی از بین المللی ترین صندلی های موجود در دنیا میباشد که شما میتوانید ان را از وی چوب بخرید. از جمله زیبایی های این محصول ترکیب فلز و چرم است که به دلیل براق بودن فلز جلا و حالتی خاص به این کار بخشیده و دارای استحکام زیادی نیز میباشد یکی از پر فروشترین محصول بازار نیز میباشد .

ویژگی های صندلی کنفرانسی مدل K-5005

این محصول بر مبنای اصول ارگونمی بدن طراحی شده ، روکش های این صندلی در جنس های چرم و پارچه هستند . پشتی صندلی کنفرانسی مدل K-5005 از پروفیل آبکاری شده و و کروم ساخته شده است. در زیر پایه های این صندلی از ضربه گیر پلاستیک برای جلوگیری از سر خوردن به کار برده شده است.دسته های صندلی بهترین کمک برای استراحت دادن به بدن می باشد. پشتی و کفی صندلی از یکدیگر جدا می باشند و پشتی صندلی برای اینکه بتوانیم راحت تر ازان استفاده کنیم متحرک می باشد.

این صندلی زیبا و مدرن برای مکان های مطالعه مانند کتابخانه ها و دانشگاه ها و همچنین ادارات و پشت میز کنفرانس مناسب می باشد.

رعایت استاندارد ارگونومی در ساخت صندلی کنفرانسی مدل K-5005

امروزه ارگونومی ابزاری کارآمد برای تأمین سلامتی نیروی کار و حفظ و ارتقاء بهره وری است. در این راستا ارگونومی ویژگیهای انسانی را مورد مطالعه قرار می دهد و آنگاه ابزار وسائل، تجهیزات محیط کار و زندگی، ساختار های سازمانی فرآیندها و سیستم ها را متناسب با آن طراحی و تنظیم می کند. به همین منظور تمام شرکتها در طراحی تمامی صندلی های خود اصول ارگونومی را در نظر می گیرد.این اصول در حوزه های ابعادی ، عملکردی ، زیبایی ، مواد مصرفی و کاربری محصول بررسی می شود و با توجه به این الزامات محصولات طراحی می شود.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی مدل K-5005

برای سفارش صندلی کنفرانسی مدل K-5005 می توانید با مجموعه وی چوب تماس گرفته و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید . وی چوب در کمترین زمان محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.همچنین وی چوب سلامت کالا را برای شما ضمانت خواهد کرد و گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای خرید صندلی کنفرانسی مدل K-5005 خواهد بود.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :