وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی دنا مدل 603

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۴۶۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001097
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی دنا مدل 603

صندلی کنفرانسی دنا مدل 603 یکی از مدرنترین صندلی های کنفرانسی می باشدکه بر اساس ارگونومیک بدن طراحی شده است .در واقع ارگونومیک بدین معناست که نحوه نشستن بر روی صندلی را می توانید کنترل کنید و با بدن خود تنظیم نمایید.با این کار کاربر در زمان استفاده از صندلی دچارخستگی نمی شود.برای پیشرفت سطح شغلی و کارمندان همیشه در شرکت جلساتی برگزار می شود و صندلی کنفرانس یکی از مهم ترین نوع مبلمان اداری می باشد که باید دارای بهترین کیفیت باشد.

ویزگی های صندلی کنفرانسی دنا مدل 603

دارای پایه های از جنس بسیار مقاوم کروم که می تواند وزن سنگین را تحمل کند در زیر پایه های یک لاستیک ضربه گیر تعبیه شده است تا مانع از لیز خوردن شود. پشتی پلاستیکی از جنس فوم سرد که بسیار انعطاف پذیری  بالایی برای تکیه گاه استفاده کننده دارد.چرا که در استفاده طولانی مدت نیاز به تکیه گاه مناسب همگام با فرم کمر انسان نیاز می باشد که باعث جلو گیری از خسته شدن بدن انسان در هنگام استفاده از آن میشود. این صندلی با روکش پارچه و چرم در رنگ دلخواه مشتری قابل تولید می باشد.با این مشخصات این صندلی چند منظوره است و می توان درمکان های اداری نیز از آن استفاده نمود.

آنچه در مورد وی چوب باید بدانیم

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :