وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی دنا مدل 610

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۸۷۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001098
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی دنا مدل 610

صندلی کنفرانسی دنا مدل 610 یکی از مدرنترین صندلی های کنفرانسی می باشدکه بر اساس ارگونومیک بدن طراحی شده است .در واقع ارگونومیک بدین معناست که نحوه نشستن بر روی صندلی را می توانید کنترل کنید و با بدن خود تنظیم نمایید.با این کار کاربر در زمان استفاده از صندلی دچارخستگی نمی شود.برای پیشرفت سطح شغلی و کارمندان همیشه در شرکت جلساتی برگزار می شود و صندلی کنفرانس یکی از مهم ترین نوع مبلمان اداری می باشد که باید دارای بهترین کیفیت باشد.

ویژگی های صندلی کنفرانسی دنا مدل 610

یکی از ویزگی های این صندلی داشتن دسته صندلی با جنس انتگرال می باشد که کاربر به آسانی می تواند از آن برای استراحت استفاده نماید.دومین ویژگی داشتن پایه های مقاوم از جنس کروم است که وزن بسیار سنگین نیز را تحمل می کند و برای زیبایی هر چه بیشتر دسته و پایه را در راستای یکدیگر قرار داده اند و وزن این صندلی زیاد نیست و می توانید آن را در محیط جابجا کنید. جنس پشتی آن از فوم سرد و چرمی می باشد. البته محصول را می توانید با توجه به رنگبندی کامل سفارش دهید فقط دقت لازمه را داشته باشید که رنگ های نمایش داده شده در صفحه با واقعیت کمی متفاوت تر است.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی دنا مدل 610

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :