وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی دنا مدل 625

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۷۹۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001099
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی دنا مدل 625

صندلی کنفرانسی دنا مدل 625 در زمان خرید صندلی کنفرانس بسیار دقت نمایید.چرا که یکی از مهم ترین مبلمان اتاق کنفرانس می باشد. اتاق کنفرانس در واقع قلب یک سازمان محسوب می شود چرا که تمامی تصمیات بزرگ و سرنوشت ساز آینده شرکت در آنجا گرفته می شود و میهمانان و شرکت کنندگان در جلسات باید بر روی صندلی احساس آرامش کنند. کیفیت و راحتی صندلی کنفرانس بسیار مهم است چون ممکن است جلسات در مدت طولانی برگزار شود و اگر باعث خستگی شود ذهن کاربر منحرف می شود و نمی تواند از ایده های خلاقانه و نوین خود به خوبی بازگو و یا دفاع کند .پس مواظب به مبلمان اداری قلب سازمان خود باشید.

ویژگی صندلی کنفرانسی دنا مدل 625

یکی از ویزگی های این صندلی داشتن دسته صندلی با جنس انتگرال می باشد که کاربر به آسانی می تواند از آن برای استراحت استفاده نماید.دومین ویژگی داشتن پایه های مقاوم از جنس کروم است که وزن بسیار سنگین نیز را تحمل می کند و برای زیبایی هر چه بیشتر دسته و پایه را در راستای یکدیگر قرار داده اند و وزن این صندلی زیاد نیست و می توانید آن را در محیط جابجا کنید. جنس پشتی آن از فوم سرد و چرمی می باشد. البته محصول را می توانید با توجه به رنگبندی کامل سفارش دهید فقط دقت لازمه را داشته باشید که رنگ های نمایش داده شده در صفحه با واقعیت کمی متفاوت تر است.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی دنا مدل 625

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :