وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی دنا مدل 650

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۶۹۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001102
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی دنا مدل 650

صندلی کنفرانسی دنا مدل 650 چیدمان اتاق کنفرانس به فاکتورهایی بیشتر از ترکیب رنگ و سبک طراحی بستگی دارد. باید راحتی و ماندگاری نیز در نظر گرفته شود.لزوما، بهترین صندلی کنفرانسی باید علاوه بر ظاهر خوبش، باعث انتقال حس خوب به شخص هم بشود. صندلی کنفرانسی و صندلی اداری باید علاوه بر حفظ حالت مناسب بدن، با دکوراسیون اتاق کنفرانس همخوانی داشته باشد. چراکه وقتی همکاران یا کارمندان شما در اتاق ملاقات شما می نشینند، شما می خواهید آنها متمرکز باشند و در کارشان بازده مناسبی داشته باشند. و صندلی کنفرانسی بر این عناصر تاثیر زیادی دارد. وسایلی که شما برای اتاق کنفرانستان انتخاب می کنید، نقش اساسی در چگونگی پیش رفتن ملاقات شما، و بازده و میزان کاربری افراد، خواهند داشت.

ویژگی های صندلی کنفرانسی دنا مدل 650

دارای پایه های بسیار مقاوم و از جنس کروم می باشند که وزن سنگین را به آسانی تحمل می کنند.برای استفاده راحت تر و احساس آرامش کارمندان یک بالشتک در قسمت پشتی صندلی تعبیه شده است که متناسب با گودی کمر می باشد و مانع فشارهای وارده به ستون فقرات می شود.پشتی صندلی کنفرانس بسیار منعطف است و دارای جنس فوم سرد می باشد و کاملا با بدن انسان منطبق می باشد.دسته ای این صندلی در راستای پایه های مقاوم آن می باشد و از جنس انتگرال می باشد.یکی از مزیتهای بی نظیر صندلی کنفرانسی دنا مدل 650 قابلیت انتخاب جنس روکش می باشد که شما می توانید هم از چرم و هم از پارچه استفاده کنید و به سلیقه مشتری سفارش داده می شود و همچنین دارای تنوع رنگ نیز می باشد.با این تفاسیر شما از این صندلیدر محیط های اداری نیز می توانید استفاده نمایید.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی دنا مدل 650

وی چوب یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی مبلمان اداری می باشد .ما سعی بر این داریم که بتوانیم گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» در این زمینه را تداعی کنیم.فروشگاه ما پایبند به رعایت حقوق مشتریان می باشد و هدف اصلی ما رضایت شما می باشد.گستره مبلمان اداری ما شامل صندلی اداری , صندلی مدیریتی ؛ صندلی کارمندی و کارشناسی ؛ صندلی کنفرانس و ... می باشد.

 

 

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :