وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی دنا مدل 640

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۷۹۵,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001105
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی دنا مدل 640

صندلی کنفرانسی دنا مدل 640 : صندلی کنفرانس باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا کسانی که در جلسات برای مدت طولانی بر روی آن می نشینند احساس کسالت و خستگی نکنند.ازهمه مهم ترجنس آن با دوام و دارای کیفیت لازمه باشد. با خرید محصولات با دوام و مقاوم وی چوب یک سرمایه گذاری انجام می دهید چرا که محصولات ما دارای عمر طولانی هستند و با مواد اولیه مقاوم تولید می شوند و تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت شده است تا محصولی بی نظیر و با کیفیت به شما عرضه کنیم.

ویژگی های صندلی کنفرانسی دنا مدل  640 

این نمونه از صندلی اداری دارای جنس بسیار مقاوم است و در قسمت پشتی صندلی یک بالشتک برای گودی کمر قرار داده ایم تا در مدت زمان طولانی که از آن استفاده می کنید به ستون فقرات فشار زیادی وارد نشود.پایه های صندلی بسیار مقاوم و از آلیاژ کروم می باشد و به حالت ثابت می باشد . برای راحتی استفاده از صندلی یک دسته در راستای پایه های صندلی از جنس انتگرال تعبیه شده است که بر روی آن روکش داده شده است. جنس رویه صندلی چرمی می باشد.وضعیت فوم آن به صورت فوم سرد در نظر گرفته شده است تا دچار تغییر حالت نشود.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی دنا مدل  640

وی چوب یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی مبلمان اداری می باشد .ما سعی بر این داریم که بتوانیم گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» در این زمینه را تداعی کنیم.فروشگاه ما پایبند به رعایت حقوق مشتریان می باشد و هدف اصلی ما رضایت شما می باشد.گستره مبلمان اداری ما شامل صندلی اداری , صندلی مدیریتی ؛ صندلی کارمندی و کارشناسی ؛ صندلی کنفرانس و ... می باشد.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :