وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی داتيس مدل ERGO.CE880

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۹۵۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001106
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی داتيس مدل ERGO.CE880

صندلی کنفرانسی داتيس مدل ERGO.CE880 در زمان خرید صندلی کنفرانس بسیار دقت نمایید.چرا که یکی از مهم ترین مبلمان اتاق کنفرانس می باشد. اتاق کنفرانس در واقع قلب یک سازمان محسوب می شود چرا که تمامی تصمیات بزرگ و سرنوشت ساز آینده شرکت در آنجا گرفته می شود و میهمانان و شرکت کنندگان در جلسات باید بر روی صندلی احساس آرامش کنند. کیفیت و راحتی صندلی کنفرانس بسیار مهم است چون ممکن است جلسات در مدت طولانی برگزار شود و اگر باعث خستگی شود ذهن کاربر منحرف می شود و نمی تواند از ایده های خلاقانه و نوین خود به خوبی بازگو و یا دفاع کند .پس مواظب به مبلمان اداری قلب سازمان خود باشید.

صندلی کنفرانسی داتيس مدل ERGO.CE880

این نمونه از صندلی به دلیلی  تنوع در رنگبندی بیشتر مورد پسند مدیران قرار می گیرد.وزن صندلی متناسب است و قابلیت جابجایی دارد.برای جلوگیری از لیز خوردن صندلی یک سرعتگیر دز زیر پایه آن متصل نموده اند که صندلی را ثابت نگه می دارد .پایه های صندلی از جنس بسیار مقاوم است و تحمل وزن سنگین را دارد.دسته صندلی به پشتی آن متصل و از سمت دیگر درراستای پایه صندلی طراحی شده است.برای زیبایی و راحتی دسته بر روی آن یک روکش مقاوم و زیبا کشیده شده است.پشتی و کفی صندلی با رعایت استاندارد و ارگونومیک بدن طراحی شده است.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی داتيس مدل ERGO.CE880

وی چوب یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی مبلمان اداری می باشد .ما سعی بر این داریم که بتوانیم گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» در این زمینه را تداعی کنیم.فروشگاه ما پایبند به رعایت حقوق مشتریان می باشد و هدف اصلی ما رضایت شما می باشد.گستره مبلمان اداری ما شامل صندلی اداری , صندلی مدیریتی ؛ صندلی کارمندی و کارشناسی ؛ صندلی کنفرانس و ... می باشد.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :