وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلي كنفرانسي داتيس مدل ERGO.CE880

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۹۵۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001108
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلي كنفرانسي داتيس مدل ERGO.CE880

صندلي كنفرانسي داتيس مدل ERGO.CE880 چیدمان اتاق کنفرانس به فاکتورهایی بیشتر از ترکیب رنگ و سبک طراحی بستگی دارد. باید راحتی و ماندگاری نیز در نظر گرفته شود.
لزوما، بهترین صندلی کنفرانسی باید علاوه بر ظاهر خوبش، باعث انتقال حس خوب به شخص هم بشود. صندلی کنفرانسی و صندلی اداری باید علاوه بر حفظ حالت مناسب بدن، با دکوراسیون اتاق کنفرانس همخوانی داشته باشد. چراکه وقتی همکاران یا کارمندان شما در اتاق ملاقات شما می نشینند، شما می خواهید آنها متمرکز باشند و در کارشان بازده مناسبی داشته باشند. و صندلی کنفرانسی بر این عناصر تاثیر زیادی دارد. وسایلی که شما برای اتاق کنفرانستان انتخاب می کنید، نقش اساسی در چگونگی پیش رفتن ملاقات شما، و بازده و میزان کاربری افراد، خواهند داشت.

ویژگی صندلي كنفرانسي داتيس مدل ERGO.CE880

این صندلی کنفرانسی دارای بدنه و پشتی یکسره می باشد و کاملا متناسب با استاندارد و ارگونومیک بدن اسنان می باشد.دسته این صندلی مستطیل و به صورت ممتد به پایه های مقاوم صندلی متصل است.جنس پایه ها و دسته صندلی از آلیاژ بسیار محکمی است و برای راحتی بیشتر روی دسته صندلی روکش کشیده است.وزن این صندلی خیلی سنگین نیست و می توانید در اتاق جابجا کنید.البته از این صندلی علاوه ب راتاق کنفرانس می توانید در اتاق و محیط اداری از آن استفاده نمود.

نحوه سفارش صندلي كنفرانسي داتيس مدل ERGO.CE880

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :