وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلي كنفرانسي داتيس مدل PONTE.CP747T

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۸۳۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001109
استاد :
ویژگی های محصول
  • خدمات پس از فروش : دارد
  • محل تولید : تهران
  • نکات خرید : تمامی رنگها موجود می باشد.
  • وضعیت نصب : ندارد


نقد و بررسی تخصصی صندلي كنفرانسي داتيس مدل PONTE.CP747T

صندلي كنفرانسي داتيس مدل PONTE.CP747T : صندلی کنرفانس یکی از مهم ترین مبلمان اداری برای اتاق کنفرانس می باشد .در خرید صندلی کنفرانس باید دقت لازمه را داشته باشید که تمامی کارمندان و مهمانان در زمان استفاده از آن احساس راحتی کامل داشته باشند. صندلی کنفرانس باید با ارگونومیک بدن انسان مطابقت داشته باشد تا فشار جدی و فیزیکی به بدن وارد نشود. بنابراین انتخاب صندلی اداری مناسب برای فضاهای اداری نقش بسیار مهمی در سلامتی جسمی ما خواهد داشت. وسایلی که شما برای اتاق کنفرانستان انتخاب می کنید، نقش اساسی در چگونگی پیش رفتن ملاقات شما، و بازده و میزان کاربری افراد، خواهند داشت.

ویژگی های صندلي كنفرانسي داتيس مدل PONTE.CP747T

یکی از مزیت های این صندلی وزن سبک آن و داشتن دسته می باشد دسته صندلی دارای زاویه استاندارد بین آرنج و دسته می باشد و به صورت T می باشد و از بدنه و پایه جدا می باشد.دسته این صندلی در زیر قسمت نشیمن متصل شده اند و دارای روکش می باشند.پایه های برای جلوگیری از سر خوردن داری ضربه گیر می باشد و با الیاژ بسیار محکمی ساخته شده است که وزن زیادی را تحمل می کند.یکی از مزیت های این صندلی این است که دارای رنگبندی است و متناسب با هر دکوراسیون می باشد.

نحوه سفارش صندلي كنفرانسي داتيس مدل PONTE.CP747T

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

عمومی
نوع بسته بندی 6ندارد
وضعیت نصب 5ندارد
نکات خرید 4تمامی رنگها موجود می باشد.
محل تولید 3تهران
خدمات پس از فروش 2دارد
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :