وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی داتيس مدل XTEN.CX4

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۹۰۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001111
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی داتيس مدل XTEN.CX4

صندلی کنفرانسی داتيس مدل XTEN.CX4 چیدمان اتاق کنفرانس به فاکتورهایی بیشتر از ترکیب رنگ و سبک طراحی بستگی دارد. باید راحتی و ماندگاری نیز در نظر گرفته شود.
لزوما، بهترین صندلی کنفرانسی باید علاوه بر ظاهر خوبش، باعث انتقال حس خوب به شخص هم بشود. صندلی کنفرانسی و صندلی اداری باید علاوه بر حفظ حالت مناسب بدن، با دکوراسیون اتاق کنفرانس همخوانی داشته باشد. چراکه وقتی همکاران یا کارمندان شما در اتاق ملاقات شما می نشینند، شما می خواهید آنها متمرکز باشند و در کارشان بازده مناسبی داشته باشند. و صندلی کنفرانسی بر این عناصر تاثیر زیادی دارد. وسایلی که شما برای اتاق کنفرانستان انتخاب می کنید، نقش اساسی در چگونگی پیش رفتن ملاقات شما، و بازده و میزان کاربری افراد، خواهند داشت.

ویژگی های صندلی کنفرانسی داتيس مدل XTEN.CX4

در این صندلی برای راحتی بیشتر بخش تکیه گاه یک صفحه جدا توری مانند دارد که با رعایت استاندارد ستون فقرات به پشتی متصل شده است و دسته صندلی در ممتد پشتی تعبیه شده وهیچگونه اتصالی به پایه صندلی ندارد. زایه استاندارد بین نشیمن و دسته وجود دارد تا بدن در حالت متناسب قرار بگیرد.وزن این صندلی خیلی سبک است و به آسانی می توانید آن را جابجا کنید.پایه های صندلی استاندارد و از آلیاژ محکمی ساخته شده است تا بتواند وزن سنگین را تحمل کند.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی داتيس مدل XTEN.CX4

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :