وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی مدل SC180

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۹۹۵,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001113
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی مدل SC180

صندلی کنفرانسی مدل SC180یکی از انواع صندلی های کنفرانس نمونه دسته دار آن میباشدکه کاربری بسیار زیادی دارد .این مدل کالا در محیط های اداری ، آموزشی و در منازل زیاد استفاده می شود. در هنگام خرید صندلی کنفرانس دقت لازمه را داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل با کارایی بیشتر را خریداری نمایید. وی چوب بزرگترین فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری می باشد که تنوع بسیار زیادی در نمونه صندلی کنفرانس دارد که شما به آسانی می توانید هر مدل را که مورد سلیقه شماست خریداری نمایید.

ویژگی های صندلی کنفرانسی مدل SC180

این نمونه از صندلی کنفرانس دارای دسته می باشد که دسته آن در راستای پشتی قرار گرفته است و دارای زاویه متناسب با آرنج می باشد.در بخش نشیمنگاه وپشتی تمامی مسائل مرتبط با ارگونومیک بدن رعایت شده است و در واقع یک صندلی استاندارد می باشد.پایه های صندلی بسیار مقاوم است وتحمل وزن بسیار بالایی را دارد. وزن صندلی زیاد نیست و می توان آن را جابجا کرد.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی مدل SC180

در بازار صندلی کنفرنس دارای مدل ها و طرحهای زیادی وجود دارد شما می توانید برای خرید صندلی کنفرانسی از وی چوب استفاده نمایید.چرا که دارای طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوع با کیفیت می باشد و محصول را با ضمانت سالم بودن درب منزل ارسال می کند.هر آنچه را که از صندلی کنفرانسی تصور می کنید در بازار مبلمان اداری وی چوب می توان تهیه نمود.

 

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :