وی چوب
ورود / ثبت نام

صندلی کنفرانسی داتيس مدل TETRA.CT.770

برند :
دسته بندی : صندلی کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۸۵۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001115
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی صندلی کنفرانسی داتيس مدل TETRA.CT.770

صندلی کنفرانسی داتيس مدل TETRA.CT.770 چیدمان اتاق کنفرانس به فاکتورهایی بیشتر از ترکیب رنگ و سبک طراحی بستگی دارد. باید راحتی و ماندگاری نیز در نظر گرفته شود.لزوما، بهترین صندلی کنفرانسی باید علاوه بر ظاهر خوبش، باعث انتقال حس خوب به شخص هم بشود. صندلی کنفرانسی و صندلی اداری باید علاوه بر حفظ حالت مناسب بدن، با دکوراسیون اتاق کنفرانس همخوانی داشته باشد. چراکه وقتی همکاران یا کارمندان شما در اتاق ملاقات شما می نشینند، شما می خواهید آنها متمرکز باشند و در کارشان بازده مناسبی داشته باشند. و صندلی کنفرانسی بر این عناصر تاثیر زیادی دارد. وسایلی که شما برای اتاق کنفرانستان انتخاب می کنید، نقش اساسی در چگونگی پیش رفتن ملاقات شما، و بازده و میزان کاربری افراد، خواهند داشت.

ویژگی های صندلی کنفرانسی داتيس مدل TETRA.CT.770

این نمونه صندلی به صورت مبلی و چرم میباشد و دارای دسته ممتد به پشتی صندلی می باشد که کاربران می توانند به آسانی از آن در زمان استراحت استفاده کنند.این صندلی داری وزن کمی است و به آسانی قابل حمل می باشد. با توجه به فرم ظاهری آن پایههای آن بسیار مقاوم هستند و می توانید علاوه بر صندلی کنفرانس به عنوان صندلی کامپیوتر و صندلی انتظار نیز از آن استفاده نمود.

نحوه سفارش صندلی کنفرانسی داتيس مدل TETRA.CT.770

وی چوب یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی مبلمان اداری می باشد .ما سعی بر این داریم که بتوانیم گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» در این زمینه را تداعی کنیم.فروشگاه ما پایبند به رعایت حقوق مشتریان می باشد و هدف اصلی ما رضایت شما می باشد.گستره مبلمان اداری ما شامل صندلی اداری , صندلی مدیریتی ؛ صندلی کارمندی و کارشناسی ؛ صندلی کنفرانس و ... می باشد.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :