وی چوب
ورود / ثبت نام

میز کارشناسی ساجیران مدل EX85-T2

برند :
دسته بندی : میز اداری
قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
تماس بگیرید   
کد محصول : SAJ0008395
استاد :
ویژگی های محصول
  • عرض : 150 سانتی متر
  • ارتفاع : 75 سانتی متر
  • وضعیت نصب : ندارد


نقد و بررسی تخصصی میز کارشناسی ساجیران مدل EX85-T2

میز کارشناسی ساجیران مدل EX85-T2 یک میز اداری مدرن برای استفاده در محیط کار است. پشت میز نشین اصطلاحی است که نشان دهنده استفاده طولانی مدت افراد از میز کارشان است و بنابراین باید در انتخاب این عنصر از مبلمان اداری توجه زیادی داشت.

میز کارشناسی ساجیران با برخورداری از سه کشو که یکی از آنها دارای قفل است و همچنین یک کمد، دارای تنوع خوبی در بخش محفظه های نگهداری از وسایل و اسناد اداری است.

این میز اداری همچنین دارای محفظه نگهداری از کیس کامپیوتر است. در میان انواع میز اداری، برخی میزها دارای باکس جانبی هستند و فرمی L شکل دارند. اینگونه میزها ضمن اینکه فضای زیادی را اشغال نمی کنند، سطح دسترسی بیشتری را برای کاربر به وجود می آورند و بنابراین گزینه مناسبی برای کاربرانی هستند که لوازم و اوراق زیادی را بر روی میز کار خود قرار می دهند.

شرکت معتبر ساجیران در تولید این میز اداری از متریال شناخته شده ام دی اف و ترکیب آن با پایه فلزی استفاده کرده که ضمن برخورداری از استحکام مناسب، دارای جلوه ای مدرن است و بنابراین زیبایی خاصی را به فضای کار می بخشد.

شما می توانید در هنگام خرید میز اداری کارشناسی ساجیران، با توجه به نیاز و فضای کار خود، این میز را با باکس سمت راست یا سمت چپ انتخاب نمایید.

 

تخصصی (میز و صندلی)
ارتفاع 1675 سانتی متر
عرض 15150 سانتی متر
عمومی
وضعیت نصب 5ندارد
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :
برچسب ها: