وی چوب
ورود / ثبت نام

میز کنفرانسی مدل MC120

برند :
دسته بندی : میز کنفرانس
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۶۹۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 001149
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی میز کنفرانسی مدل MC120

میز کنفرانسی مدل MC123 :همین طور که از اسم این میزهای اداری مشخص است، مهم ترین دلیل ساخت میز کنفرانس بهره بردن از آنها در برگزاری جلسات مهم اداری است. جلساتی که با محتوای مشورتی برگزار می شوند و عموماً محتوای کاری، اداری و گفت و گویی دارند. طبیعی است که کارمندان ترجیح بدهند برای تشکیل جلسات این چنینی در فضایی صمیمانه و در کنار هم بنشینند و به بحث و گفت و گو بپردازند.

همچنین به خاطر نوع طراحی میزهای کنفرانسی، این قابلیت به وجود می آید که همه کسانی که پشت میز می نشینند، بتوانند کل فضای جلسه را زیر نظر داشته و به محتوای آن مسلط باشند. به همین خاطر است که امروزه تمامی ادارات، شرکت ها و ارگان ها اتاقی مشخص را برای چنین جلساتی در نظر می گیرند. و برای طراحی این اتاق ها از یک میز کنفرانسی کمک می گیرند. میزهایی که طراحی های خاصی داشته و البته دارای امکاناتی هستند که می توانند به مدیریت جلسات کمک کنند.

ویژگی های میز کنفرانسی مدل MC123

یک میز کنفرانس ساده و در عین حال شیک است که می تواند به زیبایی اتاق جلسات شرکت شما بیفزاید. علاوه بر کاربرد مشخصی که به عنوان میز کنفرانس دارد، می تواند با قرار گیری در کنار سایر میز کارمندی و میز مدیریت فضایی برای کارهای گروهی ایجاد کند.

هارمونی کاملی با مجموعه مدیریتی خود دارد، این میزکنفرانس میتواند به مجموعه مدیریتی خود الحاق شود و همچنین میتواند به صورت مجزا در اتاق جلسات کوچک شما قرار گیرد. طراحی میز ساده و مدرن است، استفاده از لبه های پهن که با پایه ها هارمونی دارند، ظاهری یکپارچه و با وقار به آن می بخشد. یک میز کنفرانس ایده آل برای جلسات کوچک (4 الی 6 نفره) است.

 رنگ مناسب میز کنفرانس

رنگی که برای میز کنفرانس انتخاب میشود باید متناسب با میزان نور دهی سالن کنفرانس و در تضاد با رنگ آن انتخاب شود. بدین معنا که در مکان‌‌‌هایی که نور طبیعی وجود دارد، میتوان از میز کنفرانس را با رنگ‌‌های تیره سفارش داد. در عین حال نباید رنگ سالن کنفرانس را از نظر دور داشت. زمانی که رنگ سالن تیره باشد، میز کنفرانس باید متضاد با آن و از میان رنگ‌‌های روشن انتخاب گردد.

آنچه درباره وی چوب باید بدانید :

فروشگاه اینترنتی وی چوب تهیه کننده بهترین مبلمان اداری و حرفه ای می باشد که در حال حاضر انواع مختلفی از میز کنفرانس , میز مدیریتی , میز کارمندی و کارشناسی و میز کامپیوتر و ... را فراهم نموده است که تمامی این محصولات دارای کیفیت بسیار بالا و عملکرده فوق العاده و قابل اعتمادی دارند و با خرید از وی چوب بهترین تجربه از خرید میز اداری را بدست می آورید.
اگر شما به دنبال جایی برای خرید آنلاین میز اداری هستید پس هیچ راهی برای پیدا کردن میز اداری عالی جز در وی چوب ندارید.

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :