وی چوب
ورود / ثبت نام

نیمکت آموزشی مدل SE123

برند :
دسته بندی : میز و نیمکت
36ماه قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
تماس بگیرید   
کد محصول : 001123
استاد :
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی نیمکت آموزشی مدل SE123

نیمکت آموزشی مدل SE123 / همانطور که از نام این محصول پیداست ، نیمکت آموزشی برای استفاده دو یا سه نفر از این محصول می باشند . این نمونه از نیمکت آموزشی دارای میز یکسره می باشد که یک جا کتابی بزرگ و کشو در زیر میز تعبیه شده است تا دانش آموزان دیگر نیازی به فضای اضافی نداشته باشند و تمامی لوازم اضافی خود را در زیر میز با دسترسی آسان قرار بدهند . این نیمکت آموزشی صندلی مجزا دارد .تمام نکات مربوط به ارگونومی بدن در تولید و ساخت نیمکت آموزشی مدل SE123 رعایت شده است .

نحوه سفارش نیمکت آموزشی مدل SE123

برای سفارش نیمکت آموزشی مدل SE123 می توانید با مجموعه وی چوب تماس گرفته و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید . وی چوب در کمترین زمان محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.همچنین وی چوب سلامت کالا را برای شما ضمانت خواهد کرد و گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای نیمکت آموزشی مدل SE123 خواهد بود.

آنچه درباره وی چوب باید بدانید :

مجموعه وی چوب با ایجاد شبکه‌ای سیستماتیک این امکان را فراهم کرده که عرضه‌کنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات به‌آسانی با مخاطبان و مصرف‌کنندگان خود ارتباط مؤثر و دوسویه برقرار نمایند.
وی چوب یک فروشگاه بزرگ اینترنتی محصولات حوزه تجهیزات اداری می باشد  که امکان مشاهده ، انتخاب و خریداری کالای مبلمان اداری ، صندلی های اداری و ... از برندهای مختلف را به متقاضی این کالاها می‌دهد.
ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم.

 

دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :